Wellness Hotel Patince – nechajte sa rozmaznávať

Rodina s malými deťmi počas pobytu v bazénovom svete vo wellnesse.

Pandemická situácia nás mnohých poriadne potrápila a možností na oddych a rekreáciu bolo skutočne málo. Pomaly sa všetko dostáva do normálu a my sa môžeme tešiť otváraniu wellness a kúpalísk. Teraz ale prichádza otázka, kam sa vybrať, aby sme si poriadne oddýchli a načerpali nové sily ? V dnešnom článku vám predstavíme Wellness Hotel Patince, ktorý vám ponúkne ideálnu letnú dovolenku priamo na Slovensku.

Mladá žena vo wellness.
Zdroj: www.pexels.com

Doprajte si nezabudnuteľný relax po pandémii

Väčšina ľudí žije v domnienke, že počas pandémie Covid-19 bol takmer každý doma a teda relax až tak nepotrebuje. To je ale veľká chyba, pretože táto situácia nás vyčerpala oveľa viac, ako by sme čakali. Fyzická a psychická vitalita spolu veľmi úzko súvisia a zmena prostredia prospeje každému jednému z nás.  Práve teraz, keď sa uvoľňujú opatrenia, je ten správny čas na rekreáciu a určite sa neoplatí zbytočne čakať. Zarezervujte si už teraz termín svojej letnej dovolenky  a vyberte si to správne miesto na oddych.

Žena splývajúca na vode v bazéne počas leta.
Zdroj: www.unsplash.com

Prečo navštíviť práve Wellness Hotel Patince ?

Tento luxusný hotel sa môže pochváliť štyrmi hviezdičkami, ktoré len dokazujú, že ste navštívili hotel so skutočne kvalitnými službami. Wellness Hotel Patince sa nachádza na južnom Slovensku a je vzdialený 15 km od Komárna. Návštevníci cestujú do tohto hotela zo všetkých kútov Slovenska, no obľubujú ho aj návštevníci zo zahraničia, ktorí sa sem každoročne vracajú. Prečo je tento hotel taký obľúbený?

Pohľad na vonkajšie bazény Wellness Hotel Patince ****.
Zdroj: www.wellnesspatince.sk

Ľudia si chcú predovšetkým oddýchnuť od všetkých povinností a užiť si rekreačný pobyt. Wellness Hotel Patince ponúka všetko, čo potrebujete ku kvalitnej letnej dovolenke, a pritom nemusíte cestovať až tak ďaleko. Ubytovať sa môžete v luxusne zariadených izbách, ktoré sú vybavené klimatizáciou, mini barom, trezorom, ale aj bezdrôtovým pripojením na internet.

Na svoje si tu prídu aj športoví nadšenci, ktorí určite ocenia moderné fitness centrum, plážový volejbal a športy akými sú tenis, stolný tenis, golf a petanque. V areáli sa nachádza aj krásne jazierko, ktoré je vhodné na rôzne vodné športy. Ak by ste sa chceli venovať športovým aktivitám mimo areálu, hotel vám ponúka zapožičanie bicyklov, nordic walking palice, kolieskové korčule a kolobežky. Nesmieme zabudnúť spomenúť skvelý wellness, ktorý si môžete dopriať po náročnom športovom výkone.

Family Wellness Hotel Patince pre rodiny s deťmi

Vo Wellness Hoteli Patince si viete pohodovú dovolenku naplno užiť aj s celou svojou rodinou. Počas celého pobytu budú mať vaše deti o zábavu postarané, vďaka rôznym voľnočasovým aktivitám určeným pre malých aj veľkých. Počas celého leta je pripravený bohatý animačný program pre deti i dospelých. Cez horúce letné dni sa vaše deti môžu vyblázniť na toboganoch. Keď budú mať už vody dosť, tak si svoju energiu môžu vybiť na detských ihriskách, ktoré disponujú domčekom so šmykľavkou, sieťou na šplhanie, s malou horolezeckou stenou, hojdačkami, kolotočom, hojdacími zvieratkami a taktiež veľkou 6 miestnou detskou trampolínou. Vy zatiaľ môžete oddychovať pri ležérnom športovaní v podobe minigolfu, stolného tenisu či rybolovu. Vo Wellness Hoteli Patince si príde na svoje každý člen vašej rodiny.

Pre rodiny s deťmi hotel ponúka špecializované pobyty počas celého roka. Izby, prístupy a vybavenie hotela je prispôsobené pre potreby tých najmenších. Detské sedačky, postieľky, prebaľovacie pulty či zabezpečenie stráženia detí je samozrejmosťou a komfortom, ktorý je vám počas celého pobytu vo Wellness Hoteli Patince plne k dispozícií.

Matka s bábätkom v bazénovom svete počas pobytu vo wellnesse.
Zdroj: www.freepik.com

Čo všetko ponúka wellness v areáli hotela?

Wellness je veľmi vyhľadávaným miestom na oddych, pretože má pre ľudské telo výnimočné pozitívne účinky. Wellness Hotel Patince ponúka bázenový a saunový svet, ideálny pre jednotlivcov, páry, ale aj rodiny s deťmi. Bazénový svet využíva vodu z termálneho prameňa Hedvíz, ktorý  obsahuje dôležité hydrouhličitany, vápnik, horčík a sírany vplývajúce na pohybové ústrojenstvo.

Oddych v bazénovom svete počas wellness.
Zdroj: www.pexels.com

Saunový svet ponúka fínsku, švédsku, parnú, bylinkovú a infra saunu, ktoré pod vplyvom vysokých teplôt zlepšujú pohyblivosť svalov a kĺbov, a zároveň zbavujú  telo nečistôt. Určite vás poteší aj bohatá ponuka masáží, rôzne tvárové a telové ošetrenia, kúpele, zábaly, manikúru a pedikúru. Wellness Hotel Patince je známy svojim širokým spektrom služieb a ak hľadáte miesto, kde si dokonale oddýchnete, tak práve ste ho našli.