Porovnanie wellness pobytov na Slovensku

Porovnanie wellness hotelov na Slovensku

Leto i tento rok prešlo nejako rýchlo a prázdniny sa chýlia ku koncu. Premýšľate ako využiť posledné letné lúče slnka? Zbaľte rodinu alebo priateľov a vyberte si wellness pobyt šitý na mieru. Slovensko skrýva nejeden výnimočný wellness hotel a stratiť sa v ponuke procedúr, bazénov a termálnych vôd vôbec nie je namáhavé. Rozhodli sme sa vám pomôcť nájsť ten najlepší wellness pobyt pre vás z aktuálnej ponuky. Každý z pobytov má svoje čaro a jedinečnú atmosféru.

Letná pohoda v Bešeňovej

Thermal park Bešeňová je prvou voľbou nejedného Slováka. Čarovný areál sa skrýva v regióne bohatom na množstvo wellness hotelov a termálnych kúpalísk, no napriek tomu sa každým rokom teší väčšej a väčšej popularite.

View this post on Instagram

Letná sezóna je už v @apartment_harmony_besenova úspešne vypredaná❌ale pre všetkých milovníkov relaxu a liečivých účinkov geotermálnej vody v @besenova_vodny_park máme v ponuke skvelé jesenné pobyty za mimosezónne ceny💥🍁😍 Tak neváhajte a doprajte si príjemný pobyt v #besenova ❤️ Viac info nájdete na našej web stránke link nájdete v bio 👆🏻🍁🍁🍁🍁🍁#bešeňová #apartments #apartmanharmony #vodnypark #termy #thermals #wakacje #slovakia #travel #travelinspiration #wanderlust #booking #airbnb #airbnbhomes #travelgram #travelguide #termalnivoda #travelling #pool #possitivevibes #relax #luxuryliving #luxurylifestyle #offsession #beautifuldestinations #traveladdict #vacation #holiday #weekend

A post shared by Apartment Harmony Bešeňová (@apartment_harmony_besenova) on

Za vstup do bazénov a saunového sveta zaplatíte 36 € a pre dieťa je cena lístka 24 €. Pri nákupe cez web alebo vďaka GOPASS TICETS môžete pri nákupe lístkov pre celú rodinu ušetriť až desiatky eur.

Ubytovanie thermalpark ponúka i priamo v areáli alebo si ubytovanie môžete nájsť v blízkych dedinách vďaka, ktorým objavíte čaro Liptova. Samozrejme môžete  využiť niektorý zo sezónnych balíčkov wellness pobytov, ktoré v sebe zahŕňajú ubytovanie, stravu a vstupy do aquaparku a wellness centra. V areáli kúpaliska môžete nájsť niekoľko stravovacích zariadení. Ponuka jedál bohužiaľ nie je široká a taktiež cena jedál je relatívne vyššia.

Bešeňová je skvelou voľbou pre deti, ktoré sa vybláznia v detských bazénoch a na tobogánoch, kým vy zrelaxujete v saunovom svete. O popularite v letných mesiacoch svedčí i neustále plná kapacita kúpaliska.

Pravý oddych v Piešťanoch

Ak sa vám zažiadalo pravého wellnesu v liečivých vodách vyberte sa do Piešťan. Kúpeľný dom Danubius Health Spa Irma ponúka viac ako 60 liečebných a wellness procedúr a luxusnú atmosféru kúpeľného mestečka. Cena sa odvíja od dĺžky pobytu a typu procedúr.

Zakúpiť si ale môžete i celé pobyty alebo permanentky na vstupy. Služby sú o niečo drahšie ako v iných kúpeľných domoch, ale prostredie stojí za to. Popularite sa teší najmä zrkadlisko a bahenné kúpeľ so suchým zábalom.

Priestory sú veľmi elegantné, čisté a personál príjemný. Treba sa iba uvoľniť a užívať si pohodový 100% relax. Liečivá voda a bahno potešia telo i dušu.

Wellness pre rodinu v Patinciach

Ak hľadáte ideálny wellness pre rodinu namierte svoje kroky (navigáciu) do Wellness Hotela Patince. Vybrať si môžete z niekoľkých typov wellness pobytov – záleží len na vašich preferenciách. Hotel ponúka bohatý tematický animačný program, vďaka, ktorému si vy oddýchnete a nie len vaše deti sa zabavia.

Cena pobytu zahŕňa množstvo nadštandardných služieb a aktivít. So špeciálnym letným balíkom môžete objavovať krásy Dunaja počas plavby loďou, čo ocenia najmä najmenší návštevníci hotela. Užívať si taktiež môžete romantické nočné kúpanie alebo si vyberiete z množstva wellness procedúr. Zaručene vás poteší i strava na vysokej gastronomickej úrovni. Patince sú skvelým spestrením klasických wellness pobytov, pri ktorých len prechádzate z procedúry na procedúru. Za rozumnú cenu v tomto wellnesse získate profesionálnu starostlivosť a odnesiete si množstvo spoločných rodinných zážitkov.

Sauna - Wellness Hotel Patince
zdroj: 123RF

Rímske kúpele v Rajeckých Tepliciach

Vďaka wellnesu v Rajeckých Tepliciach sa akoby ocitnete v inom storočí. Spa Aphrodite sú pravou voľbou pre náročných. Za klasický balík procedúr s polpenziou na jednu noc osoba zaplatí v priemere 44 €. Vybrať si môžete z niekoľkých hotelov v areáli.

V areáli nájdete jedinečné termálne bazény, saunový svet, masáže, procedúry i kúpeľnú liečbu. Hotel má jedinečnú romantickú atmosféru a je vhodný najmä pre pobyty pre dvoch. Atmosféra rezortu vás vytrhne z každodenných povinností a magicky prenesie do inej doby. Ide o mimoriadne luxusné miesto od čoho sa odvíja i vyššia cena jednorazových vstupov. Zo Spa Aphrodite budete odchádzať s jedinečným a nezabudnuteľným  zážitkom, plným pocitu luxusu, krásy, histórie, profesionality a pôžitku.

Čaro lesa na Zochovej chate

Zrelaxujte a oddýchnite si v exkluzívnom priestore s vašimi priateľmi. Vďaka výhľadom na prekrásne lesy v lone prírody sa i obyčajné saunovanie zmení na nezabudnuteľný zážitok. Popri wellnesse sa môžete vydať na očarujúcu prechádzku a nasávať čerstvý lesný vzduch.

Hotel ponúka nadštandardné služby a skvelú kuchyňu. Ide o ubytovanie z kategórií luxusných a preto môžete byť zaskočený vyššou cenou za služby. Na Zochovej chate sa spája wellness relax s relaxom aktívnym. Je ideálnym miesto pre väčšie skupiny, ktorým ponúka pestrý program v rozprávkovom prostredí. Výhodou je i lokalita na dosah hlavného mesta.

Kamkoľvek budú viesť vaše cesty za oddychom, dúfame, že si vychutnáte posledné letné okamihy a zažije množstvo neopakovateľných zážitkov. Nebojte sa objavovať nové miesta. Slovensko ponúka veľa krásnych zákutí, vďaka ktorým zrelaxujete dokonca lepšie ako na preplnených plážach.