Dovolenka s deťmi v Patinciach: Užite si tobogany aj bazény do sýta

letná dovolenka

Voda a leto k sebe jednoducho patria. Dovolenka v Patinciach to sú oddych, relax a nové zážitky na jednom mieste. Čarokrásnu obec, ktorá ponúka blahodárnu termálnu vodu, skvelé ubytovanie i atrakcie pre deti. Ešte stále váhate? Hotel Patince sme preverili za vás a tu sú naše tipy. 

Letný pobyt šitý na mieru

S kamoškami na babskú jazdu či so svojou láskou za kúskom romantiky. Aj tak môžete stráviť svoju letnú dovolenku v skvelom wellness rezorte Patince. O vašu spokojnosť sa tu postará kvalifikovaný personál, široká ponuka wellness & spa procedúr či športové aktivity. Adrenalínových nadšencov potešia 4 tobogány, plne vybavené fitko, po ktorom si môžete oddýchnuť v saunách podľa vášho výberu.

letná doovlenka

 

Pre zamilovaných je k dispozícii romantické večerné kúpanie. Počas dňa si môžete do sýta užiť atraktívny animačný program plný objavovania zákutí, ktoré Patince ponúkajú. Vybrať sa môžete na plavbu po Dunaji či preskúmať pevnosť Komárne a okolie Patiniec podľa chuti. Vašej letnej dovolenke sa medze nekladú.

Dovolenka s deťmi (aj tými najmenšími)

Máte doma čerstvý prírastok, s ktorým sa ešte bojíte vycestovať, no radi by ste si trocha oddýchli? Wellness hotel Patince je to správne miesto na dovolenku s bábätkom či s už väčšími deťmi. Je plne prispôsobený mamičko-bábätkovským potrebám, aby ste so sebou nemuseli nosiť pol domu.

deti v bazéne

Má bezbariérové prístupy, v reštaurácii a bufetoch sú detské stoličky, na toaletách prebaľovacie pulty a na izbe máte k dispozícii detskú postieľku aj rýchlovarnú kanvicu. Wellness Hotel Patince dokonca získal Únie materských centier certifikát Zariadenie priateľské k deťom a rodinám. Certifikát potvrdzuje splnenie stanovených kritérií na najvyššiu úroveň 5*. Deti sa tak môžu vyblázniť v bazénoch či detských kútikoch. Na recepcii hotela si tiež môžete zakúpite jednorázové plienky, plienky na plávanie a hračky do vody a v akútnych prípadoch vám poskytneme základné lieky proti bolesti a na zníženie teploty.

Romantika s partnerom

masáž

Ak túžite po troške romantiky s partnerom, po troche oddychu vo wellness centre a nechcete nechať deti samé? V hoteli Patince máte možnosť objednania si stráženia detí. Babysitting je nutné objednať minimálne jeden deň vopred (stráženie detí môže byť zabezpečené len pre deti staršie ako 2 roky).

Zdroje:
Zdroj obrázkov: freepik, pixabay