Spolupracovali s nami

Keďže sa pokúšame našim čitateľom prinášať kvalitný obsah, ktorým si môžu spríjemniť voľný čas, za čas strávený s nami ich veľmi radi aj odmieňame. Či išlo o wellness, kúpanie, alebo lyžovačku. Spríjemnili sme nejeden deň víťazom našich súťaží, z ktorých si odniesli zaujímavé ceny. Preto sa snažíme prinášam našim čitateľom zážitky nielen v podobe zaujímavého čítania, ale aj príjemne stráveného času s rodinou či blízkymi. A s tým nám pomohli aj Wellness Hotel Patince****, Wellness Hotel Plejsy***, Holidaypark Kováčová či Winter Park Martinky.

        Súťaž o darčekový poukaz do Hotela Plejsy ***.                      Súťaž o celodenné skipasy o Winter Parku Martinky.                       Súťaž o víkendový pobyt vo Wellness Hoteli Patince****.

Obsah, ktorý čitateľom prinášame sa okrem iného snažíme spestriť aj o praktické poznatky. Oslovili sme nejedného odborníka a priniesli názory a vyjadrenie priamo z praxe.

Problematická štítna žľaza: Rozhovor s primárom z NEDÚ

Keď trápi artróza: Doktor radí

FIT PAIN FREE – efektívne izolované cvičenia na svalové dysbalancie

Lyžiarsky inštruktor s nami

Fyzioterapia v akcii

Pozor na výber jedla: potravinová intolerancia

Chceš sa stať herečkou? Slovenke Márii Segeňovej sa to podarilo priamo v Amerike – Rozhovor

 

Pridať k nám sa môžete aj vy, je to len na vás. Stačí ak si pozriete CENNÍK našich služieb (jednotlivé služby je po dohode kombinovať).
Ak sa rozhodnete odmeniť jedného z našich čitateľov pobytom či hocijakým iným zážitkom, neváhajte a KONTAKTUJTE NÁS.

Mám záujem o spoluprácu