Netradičný darček – wellness darčeková poukážka

darujte oddych vo wellness hotel patince

Vianoce sú už za dverami aj keď vianočnú atmosféru vo vzduchu zatiaľ ešte príliš necítiť. Ľudí každý rok trápi otázka, čo svojim blízkym nakúpiť, aby to bolo originálne, zaujímavé a zároveň využiteľné a potešujúce. Pretože, aj keď sa vraví, že darovanému koňovi sa na zuby nepozerá, každého poteší darček, ktorý môže využiť. My vám dnes prinášame tip na netradičný darček a to darčekovú poukážku do Wellness Hotela Patince****. 

Darčekovým poukazom môžete potešiť svojich blízkych, kamarátov alebo si užiť romantický víkend vo dvojici. Prípadne, ak máte radi samotu a chcete sa od iných ľudí zrelaxovať, obdarovať môžete aj seba. Darčekový poukaz môžete darovať na pobyt, procedúru, ale aj na služby Wellness Hotela Patince****. 

Žiaľ, situácia kvôli ochoreniu Covid, nie je momentálne pre wellness pobyty priaznivá. To však neznamená, že pobyt niekomu nemôžete darovať a využiť ho v budúcnosti. Nie len, že sa budete môcť tešiť na svoj pobyt, počas ktorého si oddýchnete, načerpáte nové sily a zažijete plno nezabudnuteľných, radostných momentov, ale zároveň podporíte hotel v tejto náročnej dobe, ktorá nie je pre nikoho jednoduchá. Aj keď už táto vyčerpávajúca doba trvá takmer dva roky, musíme si navzájom pomáhať a myslieť aj na druhých. 

darčeková poukážka vo Wellness Hoteli Patince

Typy darčekových poukazov

Pokiaľ sa vám darčeková poukážka pozdáva ako ideálny darček, na výber máte z 3 typov. Vďaka tomuto viete darčekovú poukážku vytvoriť na mieru pre vášho blízkeho a vybrať si, čo všetko bude jeho pobytový wellness balíček obsahovať. Z akých typov máte na výber?

Darčeková poukážka Classic

Táto darčeková poukážka v sebe zahŕňa dvojdňový pobyt pre dve osoby. Obdarovaná osoba tak strávi 2 noci v 4-hviezdičkovom hoteli v spoločnosti niekoho, kto je jej srdcu blízky. Pobyt spoločne strávia v dvojlôžkovej komfortnej izbe Standard. Izba Standard disponuje plným zariadením, balkónom, vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, televíziou a minibarom. Samozrejme, že nechýba ani župan a papuče. Pobyt v sebe zahŕňa polpenziu, čiže raňajky a večeru, buď vo forme bufetových stolov, alebo výberom z 3-chodového menu. Z wellness sveta tento balíček obsahuje neobmedzený vstup do vodného sveta s termálnou vodou, ktorá má blahodarné účinky na telo, najviac však na pohybové ústrojenstvo. 

Čo všetko si predstaviť pod pojmom vodný svet? V tomto prípade sa jedná o veľký bazén, v ktorom môžete relaxovať, sedací bazén, 10-miestnu vírivku a zabudnúť nesmieme ani na najmenších, pre ktorých sa tu nachádza detský bazén spolu s toboganom. Táto poukážka v sebe zahŕňa aj neobmedzený vstup do saunového sveta. Vo vyhradených dňoch tu zažijete aj cvičenie aqua aerobicu, jogy alebo aj populárny Nordic Walking. 

darujte dôvod tešiť sa - darčeková poukážka do wellness hotela patince

Darčeková poukážka Romance

Pobyt pre pár, ktorý chce zažiť romantiku a užiť si ničím a nikým nerušený čas strávený v spoločnosti jedného s druhým. Či už sa jedná o vašich rodičov, kamarátov alebo súrodencov, určite takýto wellness pobyt pre seba a svoju polovičku ocenia. Ubytovanie v izbe Standard im zaručí dostatočné súkromie a pohodlie, zároveň polpenzia v podobe bufetových stolov alebo výberom zo 4-chodového menu sa postarajú o ich chuťové poháriky. Romantická večera pri sviečkach je samozrejmosťou tohto pobytu. 

Vo vyhradených dňoch sa môžu tešiť na aqua aerobic a aqua gym, ktorým si svoj pobyt môžu ozvláštniť skrz zaujímavú pohybovú aktivitu. Okrem toho sa pár môže tešiť na neobmedzený vstup do vnútorných bazénov s termálnou vodou, saunového sveta a fitness centra.

Tento balík je zároveň plný bonusov. Tešiť sa môžete na welcome drink, voucher na kávu a fľašu sektu. Keďže sa jedná o romantický pobyt, tak vám k tomu aj patrične prispôsobia izbu s výzdobou. Okrem toho v nej nájdete aj darček, a to exkluzívne ručne vyrábané čokoládové pralinky. Dáma sa môže tešiť na luxusný darček v podobe šperku z RIANA collection, ktorý si môže vybrať z vyhradenej ponuky. Z wellness sveta dostávate možnosť dať si zdiagnostikovať telo, vyskúšať celotelový čokoládový zábal z pravej 98 % čokolády, či kúpeľ nazývaný „Kleopatrino čaro“. Pokiaľ budete mať chuť na romantické nočné kúpanie, aj to tu nájdete, a to konkrétne v piatok od 22:00 – 01.00 hod., alebo ranné plávanie v sobotu a v nedeľu od 07:00 hod. Skrz tento darčekový poukaz dostanete aj 2-krát kupón v hodnote 10 € na kozmetické ošetrenie francúzskou kozmetikou MARY COHR, 2-krát kupón na 10 % zľavu na jednorazový nákup vo wellness shope a 2-krát kupón na 20 % zľavu na fľašu vína z vínnej karty. 

Darčeková poukážka Wellness day

Tretí typ darčekovej poukážky sa líši tým, že je to len jednodňový poukaz na návštevu wellnessu. Týmto poukazom darujete celodenný vstup do vodného a saunového sveta, 20-minútovú klasickú masáž a ako bonus, wellness cocktail. 

Pokiaľ vám náhodou vopred pripravené balíky Wellness Hotela Patince **** nevyhovujú, máte možnosť vytvoriť si vlastný personalizovaný darčekový poukaz na všetky pobytové balíky, ktoré sú zverejnené na ich stránke. Pokiaľ by ste chceli darovať len wellness poukážku, takisto si to viete navoliť. Taktiež máte možnosť vlastného výberu darčekovej poukážky, kde si samy určíte vlastnú peňažnú hodnotu a obdarovaná osoba darčekovú poukážku využije podľa vlastného uváženia. Okrem toho, že darček vybavíte jednoducho a rýchlo cez internet, zakúpený poukaz vám platí nasledujúcich 18 mesiacov.

Tak čo, mali ste už premyslené vianočné darčeky pre svojich blízkych a teraz sme vám týmto tipom „zamiešali karty“? Potešila by vás pod stromčekom darčeková poukážka na oddych?